Home / EHBO cursussen / Diploma Eerste Hulp / Diploma Eerste Hulp herhaling
Vanaf € 299,00
Wil je je kennis over EHBO weer even opfrissen en tegelijkertijd je diploma van Het Oranje Kruis vernieuwen? Jij wilt eerste hulp kunnen verlenen aan iedereen, zowel aan baby’s, kinderen en volwassenen! Voor veel beroepsgroepen is het herhalen van het Diploma Eerste Hulp een vereiste, maar ook als particulier is het verstandig om het diploma geldig te houden. Na de herhalingscursus wordt het diploma van Het Oranje Kruis met 2 jaar verlengt!
Bij veel opleiders moet je elk jaar een herhalingscursus volgen, maar dat is niet nodig. Bij Savitae volstaat een herhaling eens in de 2 jaar. Zo bespaar je tijd én kosten, zonder in te leveren op kwaliteit!
Je EHBO-kennis en vaardigheden hebben het grootste effect als je blijft herhalen. We hopen dat je nooit eerste hulp hoeft te verlenen, maar voor het geval dat je wel in actie moet komen is het wel fijn als je nog precies weet wat je moet doen. Volg je de herhalingscursus Diploma Eerste Hulp voor je werk? Dan heb je er ook privé wat aan en als je de cursus privé volgt dan… snap je? Het belangrijkste is dat jij iedereen kunt helpen tijdens een noodsituatie, ongeacht de leeftijd. Wist je dat je al een half jaar voor het verlopen van je Diploma Eerste Hulp kunt herhalen? Mis deze kans niet om je vaardigheden up-to-date te houden en te blijven voldoen aan de EHBO-richtlijnen!
Let op: wil je deelnemen aan de herhalingscursus? Dan moet je in het bezit zijn van een geldig (niet verlopen) diploma.
Je in alle gevallen en ongeacht de leeftijd van het slachtoffer, eerste hulp wil kunnen blijven verlenen. Je wilt het maximale aan EHBO-kennis herhalen en het verschil kunnen blijven maken bij een noodsituatie. Je wilt direct eerste hulpverlenen kunnen verlenen en niet wachten op hulpdiensten. Zeker niet als elke seconde telt. Privé de herhalingscursus Diploma Eerste Hulp volgen of via je werk, het maakt jou niet uit. Je wilt een echte EHBO’er blijven en daar heb je je reden voor.
Tijdens de herhaling gaan wij ervoor zorgen dat jij weer helemaal up-to-date bent. Je herhaalt alles over eerste hulpverlenen. Om je ook deze keer weer goed voor te bereiden vinden we belangrijk dat je herhaalt hoe je professionele hulpdiensten alarmeert en eerste hulpverleent bij:
Stap 1
Omdat je deze cursus herhaalt, is het niet nodig om de gehele online theorie opnieuw te leren. Dat scheelt een hoop tijd! Je maakt wel een toelatingstoets om deel te kunnen nemen aan de praktijkdag, deze is 2 weken voor de praktijkdag beschikbaar. Slaag je voor de toelatingstoets? Dan is je kennis nog ruim voldoende. Is het je nog niet gelukt om te slagen voor de toelatingstoets? Geen zorgen, je online theorie is gewoon beschikbaar. Neem deze anders even door en probeer daarna je toelatingstoets opnieuw te maken. Je kunt de toelatingstoets zo vaak maken als je wilt.
Stap 2
Omdat je geslaagd bent voor de toelatingstoets, ben je klaar voor de praktijktraining. Je hebt genoeg kennis om de theorie nu te gaan oefenen. Samen met een ervaren instructeur van Het Oranje Kruis worden diverse onderwerpen voorgedaan en ga je oefenen met medecursisten. Verschillende noodsituaties worden geoefend. Oefenen met reanimatiepoppen en een AED hoort er natuurlijk ook bij. De praktijktraining duurt 7,5 uur en leert jou alles wat jij moet weten om weer een volwaardige EHBO’er te zijn.
Je ontvangt het officiële diploma van Het Oranje Kruis en is 2 jaar geldig. Als particulier (met een aanvullende verzekering) is het mogelijk om je cursus vergoed te krijgen via je zorgverzekeraar. Check de vergoedingenchecker of jouw zorgverzekeraar je EHBO-cursus vergoedt.
Vanaf € 299,00
| Huiswerk vooraf | Toelatingstoets (Elearning niet verplicht) |
|---|---|
| Praktijktraining | 8 uur |
| Taal/language | Nederlands |
| Type cursus | Herhalingscursus |
| Vooropleiding | In het bezit zijn van een geldig Diploma Eerste Hulp van Het Oranje Kruis of uitgebreide EHBO incl. EHaK van het Rode Kruis |
| Wat krijg je na afloop? | Het Oranje Kruis diploma (bij goed gevolg) |
| Geldigheid certificering | 2 jaar |
| Inhoud cursus | Aanleggen van een tourniquet, Bevriezingswonden, Botbreuken en ontwrichting, Brandwonden, Flauwte, Gebruik van de AED, Giftige stoffen huid/oog, Het opstoppen van een wond, Hevig bloedverlies, Kinderziekten, Kneuzingen, spierscheuring, verstuiking, Letsel oog, oor, neus en mond, Letsels/ziekten ademhaling, Letsels/ziekten bewustzijn, Letsels/ziekten circulatie, Levensbedreigend bloedverlies, Mogelijk wervelletsel, Onderkoeling, Oververhitting, Rautek vanaf de grond, Rautek vanaf een stoel, Reanimatie bij Kinderen, Reanimatie bij Volwassenen, Snelle kantelmethode, Stabiele zijligging, Steken en beten, Uitgebreide verbandleer, Verslikking/verstikking, Wonden, Ziekte klachten |
€ 299,00 incl. BTW
€ 299,00 incl. BTW
€ 299,00 incl. BTW
€ 299,00 incl. BTW
€ 299,00 incl. BTW
€ 299,00 incl. BTW
€ 299,00 incl. BTW
€ 299,00 incl. BTW
€ 299,00 incl. BTW
€ 299,00 incl. BTW
Omdat je bent aangemeld door je werkgever, dien je jezelf ook af te melden bij je werkgever.
Het is zeker mogelijk om met een certificaat van het Rode Kruis te herhalen bij Savitae. Neem wel even van te voren contact op met onze klantenservice.
Als particulier is het mogelijk om in aanmerking te komen voor een vergoeding via de zorgverzekering, voorwaarde is dat je aanvullend verzekerd bent en slaagt voor de cursus. Bekijk hier ons overzicht met vergoedingen per zorgverzekeraar en de (aanvullende) polis of neem direct contact op met jouw zorgverzekeraar.